600S220FT250T
Partnumber:
600S220FT250T
Manufacturer:
American Technical Ceramics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 250V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R