602HR050E
Partnumber:
602HR050E
Manufacturer:
OHMITE MFG CO
products.category:
others
Availability:
1990 in stock
SKU:
602HR050E
Package
Res Metal Film 0.05 Ohm 3% 0.2W(1/5W) Conformal Coated AXL