604D131F100GJ7
Partnumber:
604D131F100GJ7
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 130uF 100V -10% to 50% (20.625 X 46.812mm) Axial 2000h 105°C