60R300XF
Partnumber:
60R300XF
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 3A(hold) 6A(trip) 60VDC 40A 2.8W 19.8s 0.04Ohm Radial 23.11 X 3.1mm Bulk Automotive