636L3I020M48000
Partnumber:
636L3I020M48000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 20.48MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R