636M3C020M00000
Partnumber:
636M3C020M00000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
9994 in stock
Package
Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R