63CE22BS
Partnumber:
63CE22BS
Manufacturer:
SUN Electronic Industries Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2926, ROHS COMPLIANT