63CTQ100
Partnumber:
63CTQ100
Manufacturer:
IR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
980000 in stock
SKU:
63CTQ100
Package
Diode Schottky 100V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB