63RX30100M10X16
Partnumber:
63RX30100M10X16
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
1905 in stock
SKU:
63RX30100M10X16
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 450mA 2000h 130°C Automotive Bulk