6574S-1-503
Partnumber:
6574S-1-503
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res POT 50K Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.34mm (31.12 X 50.8 X 54.99mm) Turret Servo Mount