Partnumber: 67XR10KLF
Manufacturer: BI TECHNOLOGIES
products.category: others
Availability: 1899 in stock
SKU: 67XR10KLF
decrease increase
Package RES CERMET TRIMMER 10K OHM 10% 0.5W(1/2W) 20(ELEC)TURN 2.29MM