6CE470PX
Partnumber:
6CE470PX
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum 470uF 6.3V 20% (8 X 10.2mm) SMD 140mA 1500 hr