6MBI150VB-060-50
Partnumber:
6MBI150VB-060-50
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 150A 485000mW 38-Pin