6MBI15GS-060
Partnumber:
6MBI15GS-060
Manufacturer:
Fuji Electric Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1531 in stock
SKU:
6MBI15GS-060
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 15A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, SIP-11