6MBP20RTA060
Partnumber:
6MBP20RTA060
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
MODULES
Availability:
750000 in stock
SKU:
6MBP20RTA060
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 20A 21-Pin P617