6MBP30RH060
Partnumber:
6MBP30RH060
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
MODULES
Availability:
101500 in stock
SKU:
6MBP30RH060
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 30A 21-Pin P617