6ME1000WG
Partnumber:
6ME1000WG
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum 1000uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 0.03 Ohm 1140mA 2000 hr