6R3R15X226KV4E
Partnumber:
6R3R15X226KV4E
Manufacturer:
Johanson Dielectrics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R