6SVP820M
Partnumber:
6SVP820M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
930 in stock
SKU:
6SVP820M
Package
Cap Aluminum Polymer 820uF 6.3VDC 20% (10 X 12.6mm) SMD 0.012 Ohm 5440mA 2000h 105°C T/R