6THB470M
Partnumber:
6THB470M
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 6.3VDC D4 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343 0.035 Ohm 125°C T/R