6TPE330MIL
Partnumber:
6TPE330MIL
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.018 Ohm 105C T/R