700B221JT200X
Partnumber:
700B221JT200X
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 200V C0G 5% Pad SMD 125°C Low ESR Cap