70HFL60S02
Partnumber:
70HFL60S02
Manufacturer:
VISHAY/IR
products.category:
MODULES
Availability:
1044 in stock
SKU:
70HFL60S02
Package
DIODE GEN PURP 600V 70A DO203AB