70S2-04-B-12-N
Partnumber:
70S2-04-B-12-N
Manufacturer:
GRAYHILL
products.category:
others
Availability:
1508 in stock
SKU:
70S2-04-B-12-N
Package
RELAY SSR 17MA 30V DC-IN 12A 140V AC-OUT 4-PIN