71600-010LF
Partnumber:
71600-010LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector RCP 10 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Cable Mount Quickie? Tube