71BS30-01-2-04S
Partnumber:
71BS30-01-2-04S
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive