71ED30-02-1-AJN
Partnumber:
71ED30-02-1-AJN
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary SP12T 12 Round Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive