71L30-02-2-03N
Partnumber:
71L30-02-2-03N
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Key Lock DP3T 30° Flat Key 0.25A 115VAC 30VDC Solder Lug 15000Cycles Panel Mount Automotive