7386R10KL.25
Partnumber:
7386R10KL.25
Manufacturer:
BI TECHNOLOGIES / TT ELECTRONICS
products.category:
others
Availability:
1076 in stock
SKU:
7386R10KL.25
Package
POT 10K OHM 1.5W WIREWOUND LIN