Partnumber: 742C163100JP
Manufacturer: CTS
products.category: C/R/E
Availability: 602 in stock
SKU: 742C163100JP
decrease increase
Package Res Thick Film Array 10 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD T/R