742C163820JP
Partnumber:
742C163820JP
Manufacturer:
CTS
products.category:
C/R/E
Availability:
862000 in stock
SKU:
742C163820JP
Package
Res Thick Film Array 82 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD T/R