743C083103JP
Partnumber:
743C083103JP
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.4W ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 2008(4 X 0805) Concave SMD Medical T/R