744C083150JP
Partnumber:
744C083150JP
Manufacturer:
CTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 15 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Concave SMD Medical T/R