744C083471JPTR
Partnumber:
744C083471JPTR
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 470 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Concave SMD Medical T/R