Partnumber: 747D113M035AM2A
Manufacturer: United Chemi Con
products.category: C/R/E
Availability: 1289 in stock
SKU: 747D113M035AM2A
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 11000uF 35V 20% (36.9 X 69.9mm) Screw Terminal 0.012 Ohm 11900mA 2000h 105°C