752091472GPTR7
Partnumber:
752091472GPTR7
Manufacturer:
CTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.3W ±200ppm/°C BUS 9-Pin Single Row SMD T/R