752101103GPTR7
Partnumber:
752101103GPTR7
Manufacturer:
CTS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.4W ±200ppm/°C BUS 10-Pin Single Row SMD Bulk