753101103GP
Partnumber:
753101103GP
Manufacturer:
CTS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.68W ±200ppm/°C BUS Molded 10-Pin Single Row SMD Bulk