755XBXC-24A
Partnumber:
755XBXC-24A
Manufacturer:
Schneider Electric
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VAC 740Ohm 16A DPDT(34.42x34.925)mm Socket