766161203GP
Partnumber:
766161203GP
Manufacturer:
CTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 1.8W ±100ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk