767143121GP
Partnumber:
767143121GP
Manufacturer:
CTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 120 Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 14-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk