767163121GP
Partnumber:
767163121GP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 120 Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk