790D106X0040C2B
Partnumber:
790D106X0040C2B
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
1000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 40 V, 10 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED