790D106X0040C2BE3
Partnumber:
790D106X0040C2BE3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 40V 20% (12.3 X 7.3 X 10.5mm) Radial 10.16mm 125°C Bulk