790D475X9040B2BE3
Partnumber:
790D475X9040B2BE3
products.category:
C/R/E
Availability:
1000000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 40V 10% (7.3 X 4.8 X 10.5mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk