793-P-1C-S-12VDC
Partnumber:
793-P-1C-S-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 16A SPDT(29.5x13.5x26.3)mm THT