79RV4640-180DU
Partnumber:
79RV4640-180DU
Manufacturer:
INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1661 in stock
SKU:
79RV4640-180DU
Package
MPU RC4000 RISC 64BIT 180MHZ 3.3V 128-PIN PQFP