7G23B-220M-R
Partnumber:
7G23B-220M-R
Manufacturer:
Sagami Elec
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Shielded Wirewound Inductor 22uH 20% 8.7A 0.0091R Pin-Style Through-Hole