7M-25.000MAAJ-T
Partnumber:
7M-25.000MAAJ-T
Manufacturer:
TXC Corporation
products.category:
others
Availability:
11000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R