7M-27.120MEEQ-T
Partnumber:
7M-27.120MEEQ-T
Manufacturer:
TXC Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 27.12MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R